We Make The Game

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiți | 

AsTeaS BANcURI

In jos 
AutorMesaj
Snoppy
Gold Member
Gold Member

masculin
Numarul mesajelor : 492
Varsta : 24
Localizare : Tecuci
Zona Preferata : de_inferno
Cum e forumul?? : ;) mijto ;)
Respectarea Regulilor :
Data de inscriere : 19/01/2008

HiS DaTa :D ......
:) Lets Play: sunt snoppy: ProFeSie KiLLer : oRaS: fLooDeD : platit : 250k+

MesajSubiect: AsTeaS BANcURI   Joi Ian 31, 2008 9:38 pm

Spermatozoidul nou nascut,neinitiat isi intreaba tatal: "Tati,io ce trebuie sa fac?" Tatal:"Mai,fiule,cand simti o presiune venind din spate,inoti repede pana la o pata mare, neagra,aceea e d-na ovul si trebuie sa intri in ea. " Micul spermatozoid simte presiunea,inoata repede si ajunge la o pata mare, neagra si o intreaba: "Dumneavoastra sunteti d-na ovul?" "Nu,eu sunt d-na carie."

================================================================================================================

Moare un jucator de CS si dupa moarte, ajunge in Iad. Dupa o saptamana, suna Satana la Dumnezeu:
- Doamne, ce nebun mi-ai trimis?! A distrus toate cazanele, a ucis toti dracii, alearga prin tot Iadul si striga in gura mare "Unde-i ma BOMBA aia?"

================================================================================================================

Tata, cum am am aparut eu pe lume?? Tata zice: - Baah fiule, cred ca intr-o zi tot ai sa afli! Hai sa-ti spun pe limba ta. Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o camera de chat a Yahoo-ului. Am aranjat apoi o intilnire via e-mail cu maica-ta si ne-am intilnit intr-un internet cafe virtual. Ne-am strecurat intr-o camera privata, unde maica-ta a fost de acord cu un download din hard-ul meu. Imediat ce eram gata de upload, am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-ul si fiindca deja era prea tirziu sa dam delete, noua luni mai tirziu a aparut un mic popup care a tipat din toti rarunchii: - You`ve Got Mail !!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
pricop2oo7
Incepator
Incepator

masculin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 26
Localizare : TOKIO
Zona Preferata : De la brau in jos :))
Cum e forumul?? : Super marfa ...
Respectarea Regulilor :
Data de inscriere : 23/07/2008

MesajSubiect: Re: AsTeaS BANcURI   Dum Iul 27, 2008 12:55 am

Da al 3 e cel mai tare .. mai ales cand zike : Hai sa-ti spun pe limba ta. e tare mai ales pt cei care si-au dat seama ..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

AsTeaS BANcURI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We Make The Game :: DiVeRsE :: BANCURI!!!!!-
Mergi direct la: